BELEDİYEMİZE ÖDÜLLÜ YENİ LOGO YARIŞMASI!

 

Hizan belediyesi olarak logomuzu yenilemek üzere 1550 ₺ ödüllü yarışma başlatmış bulunmaktayız. Yarışmaya katılmak isteyenlerinhttps://www.idemama.com/projeler/devam-edenler adresinden ilanımıza başvurmaları mümkündür.

19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI İLÇEMİZDE COŞKUYLA KUTLANDI!

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı İlçemizde çeşitli etkinlikler ile kutlandı. Sayın Belediye Başkan Vekilimiz Bülent HAMİTOĞLU’nun da katılımıyla Kültür Merkezinde gerçekleştirilen etkinlik sonrasında Sayın HAMİTOĞLU gençlerle bir araya gelerek, görüş ve önerilerini dinledi.

 

 

 

BELEDİYE BAŞKANIMIZ KAYMAKAM BÜLENT HAMİTOĞLU “19 MAYIS ATATÜRK’ Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI” DOLAYISIYLA BİR MESAJ YAYIMLADI.

19 Mayıs 1919; Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde milli mücadelenin başladığı, bir milletin uyanışının ve millet iradesine dayanan tam bağımsız bir devletin kurulmasının sembolü Türkiye Cumhuriyeti’ nin tarihindeki dönüm noktalarından biridir. Böylesi önemli bir tarihin, geleceğimizin teminatı gençlerimize Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal tarafından bayram olarak armağan edilmesi ve ‘19 Mayıs benim doğum günümdür’ şeklindeki ifadesi oldukça manidardır. Var olma mücadelemizin başladığı bu tarihin gençlik bayramı olması, yeni neslin bu coğrafyanın hangi şartlarda vatan olduğunun bilincine varıp sorumluluk almaları konusunda güzel bir mesajdır. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile tüm şehit ve gazilerimizi saygı, minnet ve şükranla anıyor, tüm milletimizin Gençlik ve Spor Bayramını en kalbi duygularımla kutluyorum.

4 MEVSİM HİZAN

KÜLTÜREL AKTİVİTELERE TAM DESTEK!

Belediye Başkan Vekilimiz Bülent HAMİTOĞLU’nun destekleri ile Hizan Kadir Has Anadolu Lisesi Öğrencilerinden Yurtta kalan 120 Kız Öğrenci Tatvan İlçesinde Sinema etkinliğine gönderildi. Bu etkinlik çerçevesinde kızlarımızın 7. Sanat dalı olarak bilinen Sinema kültürünü yakından görmeleri ve Tatvan ilçesinde günübirlik gezmeleri sağlandı.

  • Kız Öğrencilere Sinema Keyfi ve Tatvan Turu.

 

ÖĞRENCİLERE SPOR ALANINDA DESTEK!

Öğrencileri hayatın her alanında her zaman destekleyen Belediye Başkan Vekilimiz Bülent HAMİTOGLU tarafından öğrencilere spor kıyafeti yardımı yapıldı.

  • Öğrencilere Spor Kıyafeti Yardımı!

TBB TARAFINDAN BELEDİYEMİZE İTFAİYE HEDİYE EDİLDİ

Belediye Başkanımız Bülent HAMITOGLU’nun girişimleri ile Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) tarafından Belediyemize Hibe edilen itfaiye aracı Hizan Halkımızın hizmetindedir.

  • TBB'den Belediyemize İtfaiye!
    TBB'den Belediyemize İtfaiye!