KAYMAKAM HAMİTOĞLU KÖY ZİYARETLERİNDE BULUNDU


Notice: Undefined variable: args in /home/inghizan/public_html/wp-content/themes/flatnews/functions.php on line 485
22 Haziran 2018, 22:21 311 views

Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Bülent HAMİTOĞLU, ilçe merkezine bağlı köyleri ziyaretlerde bulunarak vatandaşların sorun ve sıkıntılarını yerinde dinledi. 

Sık sık köy ziyaretleri gerçekleştiren Kaymakam HAMİTOĞLU, köylerde devam eden çalışma ve hizmetleri de yerinde denetleyerek bu vesilesiyle hem köylerin hem köylülerin sorun ve sıkıntılarını yerinde tespit ediyor. Sorun ve sıkıntıların çözümü noktasında köylere kadar giden HAMİTOĞLU, bu kapsamda sırasıyla Yaylacık, Yaylacık Köyü Bilgili Mezrası, Yaylacık Köyü Sarıbal Mezrası, Çalışkanlar, Yolbilen, Soğuksu, Akbıyık, Uzuntaş, Bölüklü, Gönüllü Köyü Akçakonak Mezrası, Döküktaş Köyü Topluca Mezrası köylerini ziyaret etti.
Köy sakinlerinin sorun ve taleplerini yerinde dinleyen Kaymakam HAMİTOĞLU, şu açıklamalarda bulundu; “Köy sakinlerimizi, köylerinde ziyaret ederek, sorunlarını ve isteklerini ilk ağızdan dinlemek istedik, iletilen talepleri değerlendirmeye alıyoruz. Acil çözüm gerektirenleri tespit edip, çözüm üretmeye gayret ediyoruz. Hedefimiz, ilçemizde yaşayan tüm vatandaşlarımızın yaşam koşullarını iyileştirmek ve en iyi koşullarda hayatlarını sürdürmelerini sağlamaktır. Bizim gayretlerimiz vatandaşlarımızın huzuru, refahı, mutluluğu ve aynı zamanda devletimizin onlara uzanan elleri olduğumuzu göstermek, onların her zaman yanında olduğumuzu bilmelerini sağlamaktır” dedi.         

İletilen sorunların çözümü noktasında ilgili kurum amirlerine gerekli talimatları veren HAMİTOĞLU köy ziyaretlerinde karşılaştığı çocuklarla da yakından ilgilendi.

Köy sakinleri ise, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, ilgi ve alakalarından ötürü Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Bülent HAMİTOĞLU’na teşekkürlerini ilettiler.

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.


Notice: Undefined variable: yorum_1 in /home/inghizan/public_html/wp-content/themes/flatnews/comments.php on line 81

Cumhurbaşkanlığı Türkiye Büyük Millet Meclisi Başbakanlık Bimer E-Devlet Kamu Denetçiliği Kurumu Bitlis Valiliği Bitlis Yerel Gazetesi