İLÇEMİZ YEMİŞLİ MAHALLESİNDE SICAK ASFALT SERME ÇALIŞMALAR BAŞLADI | Hizan Belediyesi | Resmi Web Sayfası

İLÇEMİZ YEMİŞLİ MAHALLESİNDE SICAK ASFALT SERME ÇALIŞMALAR BAŞLADI

19 Ekim 2018, 11:36 149 views

İlçemizi yeni hizmetlerle tanıştıran Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Bülent HAMİTOĞLU, verdiği talimatlar ile Yemişli mahallesinde sıcak asfalt serme çalışmaları yapılıyor.

Yemişli mahallesinde yapılacak olan sıcak asfalt serme işlemleri için alt temel ve üst temel çalışmaları yapıldı. Bununla birlikte sati kaplama yapılarak sıcak asfaltın serilmesi için hazırlıklar tamamlandı.

İlçe merkezi ve mahallelerimizdeki yolların sıcak asfaltla daha sağlıklı ve düzenli olacağını söyleyen Başkan HAMİTOĞLU yaptığı açıklamada “Yol medeniyettir anlayışı çerçevesinde göreve geldiğimiz ilk gün itibarıyla başlatmış olduğumuz kapsamlı çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Çalışmalarımız neticesindeki yolarımızın belirli bir konuma erişmiş olması ilçemizin gelişimi ve büyümesi noktasında büyük önem arz ediyor.  İlçemize yakışmayan her türlü kusuru ve eksiklikleri tespit edip anında düzeltme yoluna gidiyoruz. Bu manada yollar bir şehrin damarları gibidir. Yolların şehir ve insan için önemi çerçevesinde biz de göreve geldiğimiz günden beri çok başarılı hizmetler yürüttük. Her yol malzemesini yolun durumuna ve özelliklerine göre tespit edilen alanlarda uyguladık. Sıcak asfalt ve kilitli parke taşının yanında daha birçok malzeme ile yollarımızı kapladık. Yaptığımız hizmetler vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Cumhurbaşkanlığı Türkiye Büyük Millet Meclisi Başbakanlık Bimer E-Devlet Kamu Denetçiliği Kurumu Bitlis Valiliği Bitlis Yerel Gazetesi