BELEDİYEMİZ TARAFINDAN YAPILAN ÇALIŞMALAR İLE BAHÇELİEVLER MAHALLESİ HİZMETLE BUŞLUŞTU | Hizan Belediyesi | Resmi Web Sayfası

BELEDİYEMİZ TARAFINDAN YAPILAN ÇALIŞMALAR İLE BAHÇELİEVLER MAHALLESİ HİZMETLE BUŞLUŞTU

19 Ekim 2018, 11:31 185 views

Belediyemiz tarafından Bahçelievler Mahallesine iki kilometre yol açılarak sıcak asfalt serme çalışmaları yapılıyor. Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Bülent HAMİTOĞLU’nun verdiği talimatlar ile hem ilçenin çehresi değişti hem de vatandaşlar hizmetle buluştu. İlçe genelinde yapılan çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.

Hizan’ın en eski mahallelerinden biri olan ve bugüne kadar hizmetten mahrum bırakılan Bahçelievler Mahallesinde büyük projeleri hayata geçiren Başkan HAMİTOĞLU şu açıklamalarda bulundu; “ İlçemizin en eski mahallelerinden biri olan Bahçelievler mahallesi bugüne kadar hizmet görmediği için adeta bir köy görünümündeydi. Bahçelievler Mahallesinde başlattığımız çalışmalar ile iki kilometrelik yol açma ve genişletme çalışması yapıyoruz. Bu çalışmalarla birlikte köprü yapımı, hendek açma, stabilize malzeme serme, alt temel ve üst temel çalışmaları, menfezlerin döşenmeleri, boru atılması, içme suyu hattı, su deposu, kanalizasyon, dere ıslahı ve taş duvar çalışmaları yapıyoruz. İlçe merkezinde bulunan Bahçelievler mahallesinde bugüne kadar bir m² kilit parke taşı döşenmezken biz sıcak asfalt serme çalışması yapıyoruz. Devletin gelirlerini heba etmeden vatandaşlarımıza hizmet etmek için harcıyoruz.” dedi.  

Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Aziz Yılmaz ile vatandaşlar, yapılan hizmetlerden dolayı mahallenin girişine, “Mahallemizin 70 yıldır çözümsüz bırakılmış yol, dere ıslahı ve altyapı sorunlarını büyük bir çaba ve özveriyle çözen Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız Sayın Bülent HAMİTOĞLU’na hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz” yazılı pankart astı. 

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Cumhurbaşkanlığı Türkiye Büyük Millet Meclisi Başbakanlık Bimer E-Devlet Kamu Denetçiliği Kurumu Bitlis Valiliği Bitlis Yerel Gazetesi