BELEDİYEMİZ TARAFINDAN İLÇEMİZE 38 ADET YENİ DÜKKAN KAZANDIRILDI | Hizan Belediyesi | Resmi Web Sayfası

BELEDİYEMİZ TARAFINDAN İLÇEMİZE 38 ADET YENİ DÜKKAN KAZANDIRILDI

16 Ağustos 2018, 10:09 290 views

Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Bülent HAMİTOĞLU’nun girişimleri ile ilçemizde başlatılan projeler kapsamında 38 adet yeni iş yeri açılarak hizmete sunuldu.

İlçemize modern bir görünüm kazandırmak için yapılan çalışmalar ile Belediyemize ait eski ve imara uygunsuz bir şekilde yapılan dükkânlar yıkılarak yerine 38 adet yeni dükkân yapıldı.

İnşaatı biten dükkânlara modern ve estetik açıdan güzel bir görüntü kazandırmak için kompozit kaplama yapıldı.

Yeni yapılan Belediye dükkânları ile ilgili Başkan HAMİTOĞLU şu açıklamalarda bulundu; “Hayata geçirdiğimiz projeler ile ilçemize çağ atlatıyoruz. Manevi bir kimliğe sahip olan Hizan’ımız yapmakta olduğumuz çalışmalarla hak ettiği yere kavuşuyor çok şükür. Güzel projelerimizden biri de eskimiş ve kötü bir görüntüye sahip olan Belediye dükkânlarını yıkarak, yerine daha modern ve estetik açıdan güzel bir görüntü sağlayan 38 adet dükkân kazandırmak oldu. Bu proje ile hem dükkânları yeniledik, hem de dar olan yolu genişleterek vatandaşlarımızın hizmetine sunduk.” dedi.  

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Cumhurbaşkanlığı Türkiye Büyük Millet Meclisi Başbakanlık Bimer E-Devlet Kamu Denetçiliği Kurumu Bitlis Valiliği Bitlis Yerel Gazetesi