BELEDİYEMİZ DESTEKLERİ İLE YAPILAN OKUL VE CAMİ İNŞAATI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR | Hizan Belediyesi | Resmi Web Sayfası

BELEDİYEMİZ DESTEKLERİ İLE YAPILAN OKUL VE CAMİ İNŞAATI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

31 Temmuz 2018, 13:43 253 views

Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Bülent HAMİTOĞLU‘nun destekleri ve Spor Toto Teşkilat Başkanlığının katkılarıyla 10 derslikli okul ve cami inşaatı çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Bahçelievler Mahallesi‘nde kısa bir süre önce temeli atılan okul ve cami için çalışmaların son hızla devam ettiğini söyleyen Başkan HAMİTOĞLU şu açıklamalarda bulundu; “İlçemizi kalkındırmak ve modern bir görüntüye kavuşturmak için çalışmalarımızı son hızla devam ettirmekteyiz. Okul ve cami ihtiyacı olan yerlerden biri olan Bahçelievler Mahallemizde böyle bir proje başlattık. Yapmakta olduğumuz bu okullarla ülkemizin geleceği, aydınlık yarınların temelini atıyoruz. Gençlerimiz için, çocuklarımız için eğitim yuvaları yapıyoruz. Elbette ki başarının anahtarı sadece okul yapmaktan geçmez. Toplumca şehrimizin eğitimine sahip çıkmasından geçer, okullarımıza karşı aidiyet duygusundan geçer. Öğrencisiyle, öğretmeniyle, velisiyle bir ve bütün olmak zorundayız. Sizlerden beklentimiz bu hizmetlere sahip çıkarak bizleri daha güzel hizmetler için teşvik etmeniz.” dedi. 

 

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Cumhurbaşkanlığı Türkiye Büyük Millet Meclisi Başbakanlık Bimer E-Devlet Kamu Denetçiliği Kurumu Bitlis Valiliği Bitlis Yerel Gazetesi